Milena Piróg
Demand Outlook Operations Supervisor


Wie co to znaczy postawić wszystko na jedną kartę. Jeśli taka decyzja może przybliżyć ją do osiągnięcia założonego celu, wie że w życiu warto zdecydować się na taki krok.

Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła w The King James Hotel by Thistle w Edynburgu. Przez kilka lat wspinała się po szczeblach kariery pracując jako Housekeeping Supervisor, Recepcjonista oraz Specjalista ds. Rezerwacji. Pełniła też obowiązki Specjalisty ds. Rezerwacji indywidualnych i grupowych w pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Blu w Krakowie.

W Z-Facor zajmuje stanowisko Demand Outlook Supervisor – jest odpowiedzialna między innymi za współpracę z klientami i doskonalenie programu monitorowania rynku.

Milena jest absolwentką Jewel and Esk College w Edynburgu.

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl


   

Potrzebujemy Twojej zgody, aby móc się z Tobą kontaktować 

Prosimy podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i/lub telefon, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa w celu przedstawienia oferty lub przesyłania treści o charakterze marketingowym, w zależności od rodzaju wyrażonej zgody. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, pamiętaj jednak, że jest to równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z naszych usług. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa oraz o Twoich uprawnieniach.