Marlena Biardzka
Dyrektor ds. Rozwoju EMEA


Z sektorem turystycznym jest związana od dwudziestu lat.

W tym czasie zdobyła imponujące kwalifikacje jako organizator, sprzedawca, producent i promotor obiektów eventowych oraz międzynarodowych wydarzeń i imprez masowych powyżej 10000 uczestników. Jej doświadczenie z zakresu realizacji eventów obejmuje największe wydarzenia w Polsce – zaliczają się do nich między innymi EURO 2012, gdzie odpowiadała za zakwaterowanie przed i podczas turnieju, czy Szczyt NATO 2016, w czasie którego kierowała zespołem operacyjnym na stadionie PGE Narodowy.

Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania i koordynacji pracy zespołów wykonawczych, a także negocjacji umów oraz planowania budżetów dużych wydarzeń.

Umiejętności w zakresie sprzedaży i promocji Marlena Biardzka rozwijała promując warszawskie hotele w Fundacji Warsaw Destination Alliance oraz w hotelu Hilton Warsaw, gdzie odpowiadała za sprzedaż i promocję obiektu w Europie i Stanach Zjednoczonych. 

W Z-Factor zajmuje się rozwojem firmy poza granicami kraju i jej ekspansją na kolejne rynki.

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl


   

Potrzebujemy Twojej zgody, aby móc się z Tobą kontaktować 

Prosimy podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i/lub telefon, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa w celu przedstawienia oferty lub przesyłania treści o charakterze marketingowym, w zależności od rodzaju wyrażonej zgody. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, pamiętaj jednak, że jest to równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z naszych usług. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa oraz o Twoich uprawnieniach.