Jagoda Kucy
HR Supervisor


HR-owiec z wieloletnim doświadczeniem w obszarze miękkiego i twardego HR, procesów organizacyjnych, zarządzania personelem i budowania zespołów. Swoją rozległą wiedzę i fachowe umiejętności zdobywała na kluczowych stanowiskach w tej branży, pracując dla największych sieci handlowych w Polsce.

Razem ze zbudowanym przez Siebie zespołem, wypracowała w rejonie Małopolski najlepszy wynik badania jakości obsługi klienta – narastająco 95% za rok 2014. Jednocześnie brała udział w projekcie "Sklepy Szkoleniowe". Wie jak osiągać sukcesy – przez trzy lata kierowała jednym z pierwszych w Polsce sklepów szkoleniowych Jeronimo Martins, gdzie kształciła nowych pracowników na takie stanowiska jak Zastępca Kierownika, Kierownik Sklepu, Kierownik Rejonu Sprzedaży. Jej zaangażowanie i trenerskie umiejętności dały jej podopiecznym fundament, dzięki któremu osiągnęli najlepszy średni wynik egzaminu końcowego.

Posiada umiejętności, dzięki którym skutecznie rekrutuje dla firmy wartościowych pracowników, obiektywnie ocenia ich umiejętności i szybko uczy nowych kompetencji. Perfekcjonizm jest jej drugim imieniem, pozytywne myślenie – sposobem na życie, a mottem: "zadowolenie Klientów, miarą jakości naszej pracy".

Prywatnie uwielbia muzykę i ruch na świeżym powietrzu – zwłaszcza na „dwóch kółkach”.

W skrócie:

  • Doświadczenie w handlu i zarządzaniu personelem
  • HR Menager w obszarze miękkiego i twardego HR
  • Wieloletni Kierownik Jednostek Handlowych Międzynarodowych Sieci
  • Współtwórca innowacyjnego programu "Sklepy Szkoleniowe" w Sieci Jeronimo Martins
  • Kierownik Sklepu Szkoleniowego z najlepszym wynikiem egzaminów końcowych
  • Kierownik Sklepu z najlepszym wynikiem badań jakości obsługi klienta

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl


   

Potrzebujemy Twojej zgody, aby móc się z Tobą kontaktować 

Prosimy podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i/lub telefon, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa w celu przedstawienia oferty lub przesyłania treści o charakterze marketingowym, w zależności od rodzaju wyrażonej zgody. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, pamiętaj jednak, że jest to równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z naszych usług. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa oraz o Twoich uprawnieniach.