Demand Outlook


Najskuteczniejsze narzędzie monitorowania konkurencji konferencyjnej.

Demand Outlook

Dowiedz się jakie wydarzenia odbywają się w konkurencyjnych hotelach lub centrach konferencyjnych. Odkryj, którzy potencjalni klienci powinni jak najszybciej stać się priorytetem dla Twojej sprzedaży i zrozum rynkowe trendy w segmencie spotkań.

Demand Outlook dostarcza wiedzę niezbędną w branży konferencyjnej. To inteligentny system raportowania oparty na analizie danych dotyczących wydarzeń odbywających się w obiektach konkurencji. Stanowi bazę wiedzy na temat branż, klientów, liczby i rodzaju spotkań, a także dostarcza szczegółowych analiz i raportów na ich temat. Demand Outlook dostarcza wiedzy na temat potencjalnych klientów, podaży spotkań na rynku i pomaga w zwiększaniu efektywności pracy sprzedawców i w podejmowaniu strategicznych decyzji. Pozwoli Ci dowiedzieć się jaki biznes korzysta z usług konkurencji potencjalnie omijając Twój obiekt i którzy klienci współpracują z Tobą lojalnie, a którzy wspierają również inne obiekty.

Nie ma lepszej bazy klientów niż Ci korzystający z usług Twojej bezpośredniej konkurencji

Czy wiesz, że na Twoim rynku funkcjonują firmy regularnie organizujące spotkania w obiektach konkurencji, które równie dobrze mógłbyś pozyskać dla swojego centrum konferencyjnego? Zrozum jakie szanse na Ciebie czekają i jakie działania podjąć aby wypełnić swoje sale w okresach niskiego popytu. Dowiedz się, którzy klienci współpracują z Tobą lojalnie, a którzy wspierają również inne obiekty. Zdobądź informacje, kiedy popyt jest na tyle duży, że masz potencjalne szanse na podniesienie cen.

Jak to działa?

Zamiast szukać klientów ze świecą, wyślij swoich sprzedawców tam, gdzie znajdują się ci, potencjalnie zainteresowani Twoimi usługami. To najprostszy sposób na podniesienie skuteczności sprzedaży i wzrost przychodów. Wskaż nam obiekty, które uznajesz za swoją konkurencję, a my codziennie wyślemy tam kolekcjonerów danych, by zebrali informacje o spotkaniach i ich organizatorach. W większości dużych miast obiekty monitorowane są dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Wszystko zostanie udostępnione Ci w systemie online i dostępne niemal natychmiast, wraz z całym systemem statystyk, analiz i możliwością porównywania w czasie.

Ile to kosztuje?

200PLN + VAT
miesięcznie


Oferta miejska *

Zbuduj swój zestaw obiektów konkurencyjnych. Całościowy koszt to 200 PLN + VAT za jeden badany obiekt. Pomnoż go przez liczbę obiektów, które będziemy dla Ciebie sprawdzać każdego dnia. Wypełnij poniższy formularz zamówienia i startujemy!


* dotyczy wszystkich miast w Polsce poza Warszawą

Zamów teraz

250PLN + VAT
miesięcznie


Pakiet Warszawa

Hotele i centra konferencyjne w Warszawie są Twoją konkurencją? Chętnie dostarczymy Ci informacje na ten temat. Wybierz obiekty, które Cię interesują i wypełnij formularz zamówniea. Całościowy koszt to 250 PLN + VAT za jeden badany obiekt. Pomnoż go przez liczbę obiektów, które będziemy dla Ciebie sprawdzać każdego dnia.

Zamów teraz

350PLN + VAT
miesięcznie


Poza miastem

Pozycjonujesz się do obiektów hotelowych i konferencyjnych z dala od miejskiego zgiełku? W górach, nad morzem lub na mazurskich bezdrożach? Z przyjemonością dostarczymy Ci serwis. Wybierz obiekty, które Cię interesują i wypełnij formularz zamównia. Całościowy koszt to 350 PLN + VAT za jeden badany obiekt. Pomnoż go przez liczbę obiektów, które będziemy dla Ciebie sprawdzać każdego dnia.

Zamów teraz

Przejdź do zamówienia usługi: demandoutlook.com

Co robimy?


Test Call Program

Competition Shopping

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl


   

Potrzebujemy Twojej zgody, aby móc się z Tobą kontaktować 

Prosimy podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i/lub telefon, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa w celu przedstawienia oferty lub przesyłania treści o charakterze marketingowym, w zależności od rodzaju wyrażonej zgody. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, pamiętaj jednak, że jest to równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z naszych usług. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa oraz o Twoich uprawnieniach.