Demand Outlook


Najskuteczniejsze na rynku narzędzie badania konkurencji konferencyjnej

Demand Outlook

Chcesz wiedzieć jakie wydarzenia odbywają się w hotelach lub centrach konferencyjnych Twojej konkurencji? Chcesz zrozumieć, którzy klienci powinni stać się priorytetem dla Twojej sprzedaży? A może pragniesz zrozumieć trendy rynkowe w segmencie spotkań?

Demand Outlook dostarczy Ci każdą z tych funkcjonalności. To inteligentny system raportowania oparty na analizie danych dotyczących wydarzeń odbywających się w obiektach wybranej przez Ciebie konkurencji. To baza spotkań i źródło potencjalnych klientów Twojego hotelu lub centrum konferencyjnego. Sposób na ekspansję segmentów biznesowych i nie tylko. Metoda pogłębienia wiedzy na temat popytu w Twoim środowisku konkurencyjnym. Idealne rozwiązanie dla zwiększenia efektywności pracy sprzedawców i wspierania decyzji strategicznych hotelu lub centrum konferencyjnego.

Nie ma lepszej bazy klientów niż Ci korzystający z usług Twojej bezpośredniej konkurencji

Wskaż nam obiekty, które uznajesz za swoją konkurencję, a my codziennie wyślemy tam pracowników aby zebrali informacje o firmach organizujących tam swoje wydarzenia. Zamiast szukać klientów ze świecą, wyślij swoich sprzedawców tam gdzie wiesz, że są potencjalnie zainteresowani Twoimi usługami. To prosty sposób na podniesienie skuteczności sprzedaży i wzrost przychodów.

Poznaj swoją konkurencję lepiej, niż ona sama zna siebie

Czy wiesz, jakie jest obłożenie w sektorze spotkań i Twój udział w rynku? Chcesz wiedzieć w czym jesteś lepszy od konkurentów? Jaki biznes korzysta z Ich usług potencjalnie omijając Twój obiekt? Zrozum jakie szanse czekają na Ciebie na rynku i jakie działania podjąć aby wypełnić swoje sale konferencyjne w okresach niskiego popytu. Zrozum kiedy popyt jest na tyle duży, że wszystkie obiekty konkurencyjne są pełne i masz potencjalne szanse na sprzedaż po wyższych cenach.

Jak to działa?

To proste: wskaż nam obiekty swojej konkurencji a my wyślemy tam każdego dnia pracowników aby zebrać dane o wydarzeniach jakie tam się odbywają. Wszystko zostanie udostępnione Ci w systemie online i dostępne niemal natychmiast, wraz z całym systemem statystyk i analiz.

Dlaczego Demand Outlook?

  • Doświadczenie wyrażone bogatym portfolio zadowolonych klientów
  • Systemowy monitoring zbierania danych zapewniający najwyższą jakość dostarczanych informacji
  • Zoptymalizowany system analiz
  • W większości dużych miast, obiekty odwiedzane są dwa razy dziennie (rano i wieczorem)

Więcej info: demandoutlook.com

Co robimy?


Test Call Program

Competition Shopping

Kontakt.

Ty masz pytania.

My mamy odpowiedzi.


info@zfactor.pl

+48 693-726-848