Competition Shopping


Poznaj ceny swojej konkurencji, których nie znajdziesz w OTA

Competition Shopping

Chyba każdy z hotelarzy w celu poznania cen niepublikowanych konkurencji wysyła zapytania grupowe, konferencyjne, weselne itd. do wybranych obiektów.

Jak to robimy? Prosimy znajomych żeby wysłali zapytania ze swoich skrzynek firmowych albo szukamy innego rozwiązania. Liczymy na uprzejmość i nie zawsze otrzymujemy to na czym na zależy.

Dlatego wprowadziliśmy usługę Competition Shopping.

Jak to działa?

To proste. Wyślij nam zapytanie jakie chciałbyś rozesłać do konkurencji i wskaż cztery obiekty, które Cię interesują. Korzystając z jednej z wielu identyfikacji firmowych, wygenerujemy zapytanie dla Ciebie, zbierzemy wszystkie oferty i wraz z korespondencjami przekażemy Ci do nich dostęp w dedykowanej przestrzeni dyskowej. Po zakończeniu badania przygotujemy pełne zestawienie cen poszczególnych elementów ofert i czasu reakcji jaki był potrzebny poszczególnym obiektom. Możemy wygenerować zapytanie również do Twojego zespołu aby porównać Wasze reakcje i wyceny do konkurencji.

To proste i tanie narzędzie pozwala na odpowiednie wypozycjonowanie cen grupowych, konferencyjnych, korporacyjnych, gastronomicznych czy weselnych. A wszystko po to żeby maksymalizować skuteczność pozyskiwania biznesu.

Co robimy?


Demand Outlook

Test Call Program

Kontakt.

Ty masz pytania.

My mamy odpowiedzi.


info@zfactor.pl

+48 693-726-848