Competition Shopping


Poznaj ceny swojej konkurencji, których nie znajdziesz w internecie

Competition Shopping

Większość hotelarzy w celu poznania cen niepublikowanych konkurencji wysyła zapytania grupowe, konferencyjne, weselne i inne do wybranych obiektów.

W jaki sposób? Najczęściej prosząc znajomych, by wysłali zapytania ze swoich skrzynek firmowych. Liczą na ich uprzejmość i nie zawsze otrzymują to, na czym im zależy.

Dlatego wprowadziliśmy usługę Competition Shopping, dedykowaną nie tylko hotelom, ale wszystkim firmom na rynku turystycznym, które pragną poznać handlowe tajemnice konkurencji.

Jak to działa?

To proste. Wyślij nam zapytanie jakie chciałbyś rozesłać do konkurencji i wskaż cztery obiekty, które Cię interesują. Korzystając z jednej z wielu identyfikacji firmowych, wygenerujemy zapytanie dla Ciebie, zbierzemy wszystkie oferty i wraz z korespondencjami przekażemy Ci do nich dostęp w dedykowanej przestrzeni dyskowej. Po zakończeniu badania przygotujemy pełne zestawienie cen poszczególnych elementów ofert i czasu reakcji jaki był potrzebny poszczególnym obiektom. Możemy wygenerować zapytanie również do Twojego zespołu aby porównać Wasze reakcje i wyceny do konkurencji.

To proste i tanie narzędzie pozwala na odpowiednie wypozycjonowanie cen grupowych, konferencyjnych, korporacyjnych, gastronomicznych czy weselnych. A wszystko po to żeby maksymalizować skuteczność pozyskiwania biznesu.

Co robimy?


Demand Outlook

Test Call Program

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl