Angelika Szcząchor-Sikora
Kierownik ds. Operacyjnych


Zarówno w życiu jak i w pracy kieruje się mottem „Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie”.

Pracę rozpoczęła już na studiach jako pilot wycieczek zagranicznych w jednym z krakowskich biur podróży. Swoją karierę w branży hotelarskiej zaczynała w Hotelu Radisson Blu w Krakowie gdzie przechodziła przez kolejne działy począwszy od recepcji przez dział sprzedaży a na stanowisku kierownika konferencji i bankietów skończywszy. W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z klientami i możliwość spełniania ich potrzeb oraz wychodzenia na przeciw ich oczekiwaniom, a zadowolony klient to jej osobisty sukces. Jest osobą aktywną, która ceni profesjonalizm. Prywatnie pasjonuje się fitnessem i jest instruktorką m.in. Zumby. 

W skrócie:

  • doświadczenie w zakresie recepcji
  • doświadczenie w zakresie rezerwacji grup biznesowych
  • doświadczenie w organizacji konferencji i bankietów w tym organizacji dużych eventów w hotelu i cateringów firmowych poza hotelem
  • doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych w tym ulubionych wesel
  • umiejętność zarządzania działem konferencji i bankietów
  • praca nad maksymalizacją przychodów w dziale konferencji i bankietów
  • wieloletni kontakt z organizatorami spotkań
  • uczestnictwo w programie Test Call i osobiste sukcesy w tej dziedzinie oraz później odpowiedzialność za szkolenie nowych pracowników

Kontakt.

Ty masz pytania,

my mamy odpowiedzi.


Kontakt dla nowych klientów / New business: +48 693-726-848

Praca / Career: +48 604 413 341

Działy operacyjne:

Demand Outlook: +48 604 430 424

Test Call Program & Competition Shopping: +48 604 413 110


info@zfactor.pl


   

Potrzebujemy Twojej zgody, aby móc się z Tobą kontaktować 

Prosimy podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i/lub telefon, a zaznaczając poniższe pola poinformuj nas, w jaki sposób mamy się z Tobą kontaktować.

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa w celu przedstawienia oferty lub przesyłania treści o charakterze marketingowym, w zależności od rodzaju wyrażonej zgody. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie, pamiętaj jednak, że jest to równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z naszych usług. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe. Przeczytaj: Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Z-Factor Spółka z o.o. Spółka Komandytowa oraz o Twoich uprawnieniach.